Novatours - Atpūtas ceļojumi

Novatours - Atpūtas ceļojumi Jaunumi

1 2 3 4
31.03.2022

Celojums uz Griekijas salu mazāk zināmajām apskates vietu pērlēm

Grieķiju mēdz dēvēt par Rietumu civilizācijas šūpuli. Šeit ik uz soļa sastopami kultūrvēsturiski pieminekļi, atdzīvojas senas leģendas un to visu caurvij iedvesmojošs dabas skaistums. Tūroperators “Novatours” dalās par divu Grieķijas salu - Krētas un Rodas - mazāk zināmām pērlēm, ko būtu vērts iekļaut apskates vietu sarakstā.       15.03.2022

Kankūnas pērles, kas vilina ceļotājus no visas pasaules

Kankūna ir viens no visapmeklētākajiem kūrortiem Meksikā, ko iemīļojuši ceļotāji no visas pasaules. Tā savu slavu ir iemantojusi dēļ pasakainajām pludmalēm un labās tūrisma infrastruktūras, tomēr ne tikai to piedāvā šī Jukatanas salas pērle. Tūroperators “Novatours” dalās ar ieteikumiem, ko būtu vērts iekļaut savā noteikti izdarāmo lietu sarakstā, ja kabatā jau ir biļete uz Kankūnu.


03.03.2022

Novatours paziņojums: grupa nedarbojas Krievijā un Baltkrievijā, un organizē palīdzību Ukrainas ceļotājiem

Baltijas valstīs lielākajam tūroperatoram “Novaturas”, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, reaģējot uz Krievijas agresiju pret Ukrainu, informē, ka uzņēmums līdz šim nav cietis būtiskus traucējumus un darbojas raiti.
17.02.2022

Eksotiskas atpūtas ceļojumu galamērķi - Maurīcija un Maldīvija

Tūroperators “Novatours” apkopojis divu smagsvara cīkstoņu, kas gūst arvien plašāku interesi - Maurīcijas un Maldīvijas - piedāvājumus un priekšrocības katrai no tām.  Maurīcija un Maldīvija ir Indijas okeāna pērles, kas lepojas ar lutinošu vasaras siltumu, baltu smilšu pludmalēm, tirkīzziliem ūdeņiem, augstas kvalitātes atpūtas iespējām, bagātīgām aktivitāšu iespējām un rāmu mieru.
1 2 3 4