Jaunumi

Aviobiļetes jebkurā virzienā ar jebkuru aviokompāniju
Aviobiļetes jebkurā virzienā ar jebkuru aviokompāniju
Cilvēki, kuri vismaz reizi gadā dodas ārpus valsts, ceļojumam vai biznesa braucienam izvēloties lidojumu, jau sen zina, ka visātrākais un izdevīgākais aviobiļetes iegādes veids ir internetā. Savukārt tie, kuriem ir svarīgas ērtības, kvalitatīvs serviss un optimāli izdevumi, jau desmit gadus pazīst aviobiļešu rezervācijas un tirdzniecības interneta vietni  www.aviokases.lv, kas saviem lietotājiem garantē ne tikai iespēju iegādāties lētas aviobiļetes, bet arī sniedz absolūtu drošību, ka iecerētais ceļojums notiks bez starpgadījumiem, un, ja arī gadīsies kāds misēklis, uzņēmuma darbinieki jebkurā diennakts laikā būs pieejami un gatavi nekavējoties palīdzēt atrisināt situāciju.

Mūsdienās jau ir ierasts, ka cilvēki cenšas atrast pēc iespējas lētākas aviobiļetes, jo nevēlas maksāt dārgu naudu par pāris stundu lidojumu uz kādu no Eiropas pilsētām, sevišķi zinot, ka lētas aviobiļetes šodien ir ikdiena, nevis kāds īpašs bonuss. Taču interesanti, ka šodienas milzīgā aviokompāniju konkurence nodrošina lētus lidojumus ne tikai uz Eiropas, bet arī citu kontinentu valstīm. Būtībā viss ir atkarīgs no pašu vēlmes mazliet padarboties internetā un sameklēt aviobiļetes par tik pievilcīgu cenu, kas ļaus rezultātā ietaupīto naudu izmantot, piemēram, kādai papildu ekskursijai pilsētā, uz kuru, nelielas piepūles rezultātā, iegādāts lēts lidojums.

Šodien internetā ir atrodamas ļoti daudzas un dažādas mājas lapas, kas piedāvā aviobiļešu rezervāciju un iegādi tiešsaistē, taču mūsu mājas lapa aviokases.lv patīkami atšķiras ar to, ka mēs ne tikai tirgojam aviobiļetes, bet rūpējamies par klientu līdz pat atgriešanās brīdim. Mājas lapu ik dienas apmeklē ap 5000 klientu, meklējot un arī atrodot tieši sev piemērotāko, lētāko aviobiļeti, kas tādējādi aviokases.lv ļauj stabili turēties aviobiļešu rezervācijas interneta vietņu TOP pirmajā trijniekā. Mēs strādājam 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā, turklāt mūsu mājas lapā informācija pieejama gan latviski, angliski un krieviski, gan arī klientu atbalsta dienesta cilvēki spēj sazināties ar klientu visās šajās valodās. Tāpēc klienti, kuri aviobiļetes kaut reizi ir iegādājušies pie mums, turpmāk arī izmanto mūsu pakalpojumu. Mājas lapas klientu vidū ir Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un arī Baltkrievijas iedzīvotāji, kā arī tie Latvijas iedzīvotāji, kuri šobrīd apmetušies kādā Eiropas valstī, taču regulāri apmeklē mājas, tādēļ viņiem svarīga iespēja braucienam atrast lētas aviobiļetes gan braucienam uz Latviju, gan arī pēc tam atpakaļ uz mītnes zemi.

Mūsu aviobiļešu rezervācijas portālā atradīsiet praktiski visu aviokompāniju aviobiļešu piedāvājumus. Katrs var izvēlēties pēc savām vēlmēm – meklējat lētas aviobiļetes -  visdrošāk tās atradīsiet pie mums; ja cena nav būtiska, bet vēlaties augstāku komfortu lidojuma laikā – arī šāds aviobiļešu piedāvājums pieejams mūsu mājas lapā. Skaidrs, ka lidojot atvaļinājumā, cilvēks tērē savu personīgo naudu, tādēļ ierasti, ka ir vēlme atrast pēc iespējas lētāku lidojumu. Savukārt biznesa braucienā svarīgākais ir nokļūt vajadzīgajā laikā un vietā – visticamāk, šeit nav būtiska aviobiļetes cena, bet gan lidojuma ātrums, sevišķi, ja ceļojums sastāv no diviem lidojumiem.

Aviokase.lv ir iespēja atrast visdažādākās aviobiļešu iegādes kombinācijas, lai ietaupītu maksimāli. Katra aviokompānija klientam vēlas pārdot aviobiļetes lidojumam gan turp, gan atpakaļ, kas kopā tomēr var izmaksāt vairāk, nekā pērkot biļetes aviolidojumam katrā virzienā atsevišķi, jo aviobiļetes cenu konkrētajam lidojumam nosaka gan pieprasījums, gan lidojuma maršruta popularitāte, gan citi faktori. Ir ļoti daudz dažādu nianšu, kuras cilvēki nenojauš, tajā pašā laikā mūsu darbinieki var palīdzēt jums  ietaupīt būtisku naudas summu, taču izjust tieši to pašu komforta līmeni lidojuma laikā.  Aviokase.lv garantē, ka portālā ir iespēja atrast vislētākās aviobiļetes un sakombinēt salīdzinoši lētu lidojumu arī tādēļ, ka portālā ir pieejami pilnīgi visu aviokompāniju piedāvājumi reāllaikā, tajā skaitā dažādas aviobiļešu izpārdošanas kampaņas, vai atlaižu akcijas. Mēs garantējam divas būtiskas lietas – lētu lidojumu un 100% drošību un komfortu. Jums tikai atliek izvēlēties galamērķi, visu pārējo nodrošinās www.aviokase.lv.

Jaunumi Jaunumi

21.09.2020

Vēl nepieredzēts tūrisma nozares aicinājums Eiropas Komisijas priekšsēdētājai izbeigt karantīnas pasākumus un izstrādāt vienotu ES testēšanas protokolu

Turpinoties dramatiskam gaisa pasažieru pārvadājumu kritumam, vairāk nekā 20 ES ceļojumu un tūrisma asociācijas nosūta atklāto vēstuli EK priekšsēdētājai Urzulai fon der Leienai. Šodien vairāk nekā 20 ceļojumu un tūrisma organizācijas, kā arī arodbiedrības visā Eiropā apvienojas vēl nepieredzētā aicinājumā Eiropas Komisijas vadībai aizstāt karantīnas pasākumus ar ES ceļotāju testēšanas protokolu, lai saglabātu iztikas avotus vairāk nekā 27 miljoniem Eiropas iedzīvotāju, kas strādā šajā nozarē.

18.09.2020

No kurām valstīm atgriežoties jāievēro pašizolācija, informācija ceļotājiem

14 dienu pašizolācijā obligāti jādodas tām personām, kuras:   iebrauc Latvijā no Luksemburgas, Rumānijas, Spānijas, Maltas, Andoras, Monako, Beļģijas, Nīderlandes, Bulgārijas, Zviedrijas, Francijas, Islandes, Čehijas, Šveices, Portugāles, Dānijas, Polijas, Horvātijas, Ungārijas, Austrijas, Grieķijas, Īrijas, Apvienotās Karalistes, Sanmarīno, Vācijas, Itālijas Slovēnijas, Slovākijas, Norvēģijas un Igaunijas;


01.09.2020

ALTA aicina nekavējoties pārskatīt atbalsta pasākumus tūrisma operatoriem

Starptautiskais tūrisms Latvijā - gan izejošais, gan ienākošais, ir faktiski apturēts par ko liecina tūrisma operatoru darbības apjoma samazinājums vismaz par 90%, tāpēc nepieciešams īstenot tālākus atbalsta pasākumus tūrisma operatoru un aģentūru darbībai.
13.07.2020

Aivars Mackevičs: valdība ierobežo tūrisma biznesu, bet aizmirst par kompensācijām

2020.gada 10.jūlijā, kad tūrisma uzņēmēji vasaras sezonā steidza nopelnīt dažus eiro, lai nomaksātu pavasarī iekrātos parādus, algas un iekavētos nodokļus, Latvijas Republikas Ministru kabinets atjaunoja atsevišķus tūrisma biznesa ierobežojumus.